Reference

Ohlasy spokojených zákazníků

Jindřiška Vondrušková

Byt 2+KK, Nerudova, Č. Budějovice

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala Vaší realitní kanceláři, zejména pak paní Lence Havlové za profesionální přístup a bezproblémové zprostředkování prodeje mé nemovitosti. S jednáním i osobním přístupem makléřky jsem byla velice spokojena. RK Stejskal mohu vřele doporučit. Děkuji

Zdeňka Toušková

RD V Zahrádkách, Č. Budějovice

Vážená paní Lenko Havlová, chtěla jsem Vám poděkovat za úspěšný prodej našeho domu v Rožnově. Byla jsem moc spokojená s Vaším přístupem, který byl vždy vstřícný, milý a zároveň po všech stránkách profesionální. Obdivuji s jakým nasazením a obětavostí jste vyřešila všechny problémy, které se vyskytly. Budu Vás s radostí doporučovat všem.... 

Marek Čeněk

Byt 2+1, J. Opletala, Č. Budějovice

Pokud jde o hodnocení Vaší práce, tak jsem byl velice spokojený. Hodnotím Vaší práci jako "vynikající". Úžasný přístup a podpora. Ve všem jste mi vyšla vstříc. Cítil jsem profesionální přístup a jistotu férového obchodu. 

Daniela Winklerová

Byt 2+1, J. Opletala, Č. Budějovice

Dobrý den paní Havlová,

s Vašimi službami při prodeji našeho bytu jsme byli velmi spokojeni. Vše jste perfektně zařídila, byt pomohla výborně připravit k prodeji, a to vše v relativně krátkém čase.

Budeme Vás všude doporučovat...

Jiří Kopal

Byt 2+KK, Horní Planá

Po velmi dobré zkušenosti vřele doporučuji realitní kancelář Stejskal, zvláště pak realitní makléřku paní Lenku Havlovou - milou, příjemnou a pracovitou osobu. Zajišťovala perfektní servis s vysokou profesionalitou. Snažila se o rychlý podej nemovitosti, což se jí nakonec podařilo. Vřele ji všem případným zájemcům doporučuji pro spolehlivost a velké zkušenosti. 

Miroslav Klíma

Byt 2+1, Plzeňská, Č. Budějovice

Dobrý den,,
chtěl bych touto cestou poslat kladnou referenci na realitní makléřku paní Lenku Havlovou. Naše spolupráce byla v rámci pronájmu bytu. Chtěl bych pochválit zejména rychlost zprostředkování pronájmu a dále pak bezproblémovou přípravu smluvních podmínek. V případě řešení budoucích pronájmů/prodeje nemovitostí se na paní Havlovou a Vaší realitní kancelář rád opět obrátím.


J. Schönbauer a T. Vlachová

Byt 2+1, Žižkova, Č. Budějovice

Dobrý den, právě jsme dokončili nákup bytu prostřednictvím RK Stejskal.
Paní Havlová byla velmi vstřícná, milá a plně profesionální makléřka. I díky ní celý obchod proběhl naprosto hladce.
Děkujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů. 

Jana Vondráčková

Byt 3+KK, Klaricova, Č. Budějovice

Paní Havlovou jsem kontaktovala na základě doporučení příbuzné, které paní Havlová pomohla při prodeji nemovitosti. Já osobně jsem s paní Havlovou spolupracovala dvakrát (pronájem a prodej nemovitosti) a v obou případech odvedla velmi profesionální práci a to i přes komplikace, způsobené mým dlouhodobým pobytem v zahraničí. Paní Havlová má výborné znalosti v oboru - vždy zná aktuální legislativu, velmi dobře se orientuje na trhu s nemovitostmi, do detailu pomůže s přípravou prodeje bytu, je rychlá, spolehlivá, důsledná a případné problémy řeší ihned. Spolu se svým lidským a vstřícným přístupem dokresluje profil člověka, se kterým je opravdová radost spolupracovat.